Ukrajnai Magyar Demokrata Szövetség - Демократична спілка угорців України - Hungarian Democratic Alliance in Ukraine
  • Kezdőlap
  • Rólunk
    • Bemutatkozás
    • Kronológia
    • Alapszabály
    • Program
    • Belső működési szabályzat
    • Egyéb dokumentumok
  • Szervezeti élet
    • UMDSZ struktúra
    • Elnökség
    • Nemzeti Tanács
    • Szakbizottságok
    • Járási/városi szervezetek
    • Alapszervezetek
    • Kollektív tagok
    • Elérhetőségek
  • Hírek, események
    • Nyilatkozatok
    • Rendezvények
    • Pályázatok
    • Sajtó
  • Média
    • Képek
    • Videók
    • Kiadványok
  • Ukrajnai magyarság
  • Választások
    • Önkormányzatok
    • Képviselők (2010–2015)

Демократична спілка угорців України закликає світову спільноту недопустити повномасштабної війни в Україні

  • Kezdőlap
  • Sajtó
  • Демократична спілка угорців України закликає світову спільноту недопустити повномасштабної війни в Україні

Останні декілька тижнів ми спостерігаємо небачену за своїм масштабом ескалацію військового конфлікту на східних рубежах країни, щогрозить перерости у повноцінну війну, яку сучасна європейська цивілізація не бачила з періоду завершення Другої світової війни.

Бажання зберегти країну, її територіальну цілісність, суверенітет і незалежність об’єднало навколо себе мільйони патріотів України, серед яких представники різних національностей, народностей і віросповідань. Особливо чітко це виражено у нас на Закарпатті, де значну частину місцевого населення складають етнічні угорці, які поряд з іншими національними спільнотами та українцями виборювали мир і незалежність для нашої землі. Закарпатські угорці залишаються невід’ємною частиною  народу України, зі своїм унікальним внеском до його багатовікової історії і культури.

Саме тому у цей складний для України час хочемо підтримати намагання української влади та західних союзників будь-якою ціною зберегти мир у нашій державі і недопустити повномасштабної війни. Хочемо закликати всі сторони конфлікту сісти за стіл переговорів для дипломатичного вирішення проблем, зупинити ескалацію і агресію.

У цей критичний для України час Демократична спілка угорців України закликаючи до консолідація українського  суспільства та світової спільноти задля підтримки непорушності територіальної цілісності нашої держави, одночасно висловлює сподівання на розв’язання наявної конфліктної ситуації мирними, правовими, демократичними засобами. Вважаємо, що не потрібно панікувати, адже наша сила залишається у порозумінні і співпраці.

Kárpátalja.ma

  • Lemond a Petr Fiala vezette cseh kormány
  • Az ukrán elnök sürgette a befagyasztott orosz vagyonok felhasználását 
  • Szövés és ami vele jár – élő hagyományok a Nagyberegi Tájházban
  • Kárpátalja nyit az amerikai befektetők felé
  • Óbuda–Békásmegyer delegációja Ungváron
Ukrajnai Magyar Demokrata Szövetség

Esemény képek

  • 2016 - Március 15. Kijev
  • 2016 - magyar kulturális seregszemle az ukrán fővárosban
  • 2018 - Városnap Beregszászon
  • 2017 - Első hUNGaryFeszt Ungváron
  • A szabadságharc hőseire emlékeztek Beregszászban
  • 2019 - Szobrokkal gazdagodtak a Tiszahát települései
  • 2017 - XXVII. Kárpátaljai Magyar Folklórfesztivál
  • 2016 - Szórvány-konferencia Kijevben
  • 2018 - diplomaátadó az Ungvári Nemzeti Egyetem Ukrán-Magyar Oktatási Tudományos Intézetében
  • 2018 - Szent István görög katolikus kápolnát szenteltek fel Kisgejőcön
  • 2017 - Kárpátalja történetét bemutató állandó kiállítást nyílt az ungvári várban
  • 2019 - Elstartolt a III. hUNGary Fest